Zapisz się Zrezygnuj
 
Katalog PDF
Facebook
 

Sklejki

 
  Sklejka liściasta MR i WBP

Sklejka liściasta - produkowana z drewna olchowego i brzozowego, suchotrwała (MR) na bazie żywicy mocznikowo-formaldechydowej i wodoodporna (WBP) na bazie żywicy fenolowo-formaldehydowej.
Sklejki liściaste posiadają atest higienicznosci E1.


     
  Sklejka iglasta MR i WBP

Sklejka iglasta - produkowana z drewna sosnowego, suchotrwała (MR) na bazie żywicy mocznikowo-formaldehydowej i wodoodporna (WBP) na bazie żywicy fenolowo-formaldehydowej. Sklejki iglaste posiadają atest higieniczności E1.

     
  Sklejka boazeryjna i szkutnicza

Sklejki liściaste lub iglaste oklejane okleiną naturalną (bukową, dębową lub egzotyczną) w zależności od zastosowanego kleju dzielimy na boazeryjne (MR) i szkutnicze (WBP).
Sklejki te odpowiadają tym samym danym technicznym co sklejki ogólnego przeznaczenia: liściaste i iglaste.

     
  Sklejka szalunkowa, antypoślizgowa

Sklejka szalunkowa - sklejka wodoodporna liściasta, obustronnie oklejana filmem fenolowym, poprzez najnowocześniejszą technologię fińską z czterema zabezpieczonymi kantami - farbą akrylową

     
  Sklejka do cięcia laserem

Sklejka do cięcia laserem - produkowana z drewna brzozowego, suchotrwała (MR) na bazie żywicy mocznikowo - formaldehydowej. Sklejki te są produkowane w klasach jakości I/II oraz II/II, a wewnętrzne warstwy nie posiadają żadnych wad. Sklejka ta jest dostępna w dwóch rodzajach: oklejana transparentnym filmem melaminowym oraz bez filmu na powierzchni płyty.
Sklejki te posiadają atest higieniczności E1